Порівняння
Добавьте товары для сравнения
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр
Zelena Xata - інтернет-магазин товарів за оптовими цінами!
0
Мій кошик
Про магазин

Теплиця "Zelena Xata" працює на квітковому ринку вже більше 18-ти років. Починали ми з дуже малого, але завдяки нашій наполегливій роботі, великому бажанню, великим нашим старанням і порядному ставленні до своєї роботи ми змогли серйозно вирости і стати улюбленою садової теплицею для багатьох наших клієнтів. Прийнявши все це до уваги, ми вирішили створити Наш інтернет магазин, щоб дарувати радість не тільки нашим улюбленим клієнтам, в нашому рідному місті, а й по всій території України, а також і за її межами. Ми пропонуємо Вам якісні послуги і товари, так як ми працюємо з кращими теплицями Голландії, Еквадору, Кенії і Польщі. І є їх прямими постачальниками рослин на тарріторію України. Ми можемо запропонувати Вам шікорій ассотрименту комнитних рослин, які створять затишок і внесуть подих свіжості і весни в Ваші приміщення, будь-то будинок, квартира, офіс або інше робоче, або житловий простір. 
На території нашої садової теплиці представлені і компактно розташовані досить різноманітні кольорові гами рослин - від самих маленьких квітучих чагарників до крупномірів різних видів, наприклад таких як хвойні та листяні дерева. Оновлюється і поповнюється величезна колекція орхідей, які ми спеціально нумеруем і фотографуємо, щоб Ви бачили, яку саме орхідею Ви купуєте, і що саме ця орхідея буде відправлена ​​і приїде до Вас. 
Наші переваги: ​​
 - Висока якість; 
 - Доступні ціни; 
 - Індивідуальний підхід до кожного клієнта; 
 - Оперативність;

 - Професіоналізм, відповідальність і комунікабельність наших співробітників. 
Якщо Ви не можете знайти якусь рослину, але дуже хочете його придбати, то телефонуйте або пишіть нам. Якщо в природі воно є, ми його знайдемо і привеземо Вам в найкоротші терміни !!!

Вгору